Nurofen vēsture

Lūzuma punkts

Stāsta sākums ir ibuprofēna atklāšana, kas ir Nurofen aktīvā viela.

Tas notika 60-tajos gados, kad trīs zinātnieku grupa, kuru vadīja Dr. Adamss no kompānijas “Boots Pharmaceuticals” Londonā, sāka izstrādāt pretsāpju līdzekli, kas būtu labāk panesams nekā aspirīns – tā brīža galvenais pretsāpju līdzeklis.

Tas, ko radīja viņi, bija daudz labāks. Ibuprofēns spēja mazināt sāpes un iekaisumu dažādos apstākļos tikpat efektīvi un ar mazākām blaknēm kā aspirīns. Tas sniedza ārstiem visā pasaulē alternatīvu, kas tiešām bija ļoti noderīga.

Ibuprofen: nurofen ar citu nosaukumu

1969. gadā ibuprofēns pirmo reizi bija pieejams publiski, bet tikai kā recepšu medikaments. Tikai 1983. gadā ibuprofēnu sāka tirgot kā bezrecepšu medikamentu ar nosaukumu “Nurofen” un tas guva lielu sabiedrības atzinību kā efektīvs ikdienas pretsāpju līdzeklis.

Stāsts turpinās

Tāpat kā ibuprofēna attīstība, arī Nurofen turpina centienus, lai atrastu vairākus veidus, kā nodrošināt efektīvu sāpju mazināšanu. Tas atspoguļojas arvien pieaugošajā Nurofen produktu klāstā, piemēram, “Nurofen”, un tādu ibuprofēna preparātu attīstībā kā Nurofen tabletes un kapsulas, kuras absorbējas divas reizes ātrāk kā standarta Nurofen.

Mēs vēlamies palīdzēt cīņā ar sāpēm tā, lai dzīvi varētu dzīvot bez ierobežojumiem.